محافظت از لوازم با ارزش در باربری

باربری شرق تهران
باربری در نارمک
سپتامبر 2, 2019
باربری شرق تهران
۶ نکته به منظور اسباب کشی هرچه آسان تر (اتوبار پاسارگاد، شرق تهران، تهرانپارس)
نوامبر 27, 2019
محافظت از لوازم با ارزش در باربری

محافظت از لوازم با ارزش در باربری و نکاتی در مورد آن

محافظت از لوازم با ارزش در باربری یکی از مهم ترین دغدغه های همه است از آنجایی که تمامی شرکت ها و اتوبار های باربری با قصد کمک کردن و یاری رساندن و حمل اسباب و اثاثیه شما عزیزان ایجاد میگردد و اگر شما بزرگواران از خدمات و سرویس های بهترین شرکت های فعال باربری مانند اتوبار پاسارگاد (باربری شمال تهران، باربری شرق تهران) استفاده فرمایید نه تنها به سادگی از پس جابجایی وسایل و لوازم منزل، اداره، شرکت، محل کار و … بر می آیید بلکه در سریع ترین زمان ممکن و به سادگی این کار صورت می پذیرد و هنگام پایان یافتن امر اسباب کشی از نتیجه به عمل آمده کاملا راضی و خرسند خواهید بود. ولی خب امر جابجایی لوازم و اسباب کشی بسیاری نکته های ریز در مورد محافظت از لوازم با ارزش در باربری دارد که شاید کمتر کسی و یا حتی کمتر باربری به آن توجه نماید و شما عزیزان حتما مد نظر داشته باشید که تنها انتخاب کردن یک باربری مناسب، پایان کار نیست و تازه کار شما شروع شده است و باید بتوانید تمامی مراحل اسباب کشی را از قبل برنامه ریزی و مشخص نمایید تا هنگام حضور اپراتور های باربری پاسارگاد و بسته بندی و جابجایی وسایل شما به مقصد آماده باشید و هم خیال خودتان و هم همکاران اتوبار پاسارگاد راحت باشد و مهم تر از همه مسائل، لوازم حساس، با ارزش و گران قیمت شما هیچ گونه آسیبی را متحمل نشود.

در این جاست که امر نگهداری مناسب و محافظت از وسایل ارزشمند و حائز اهمیت حین و بعد از جابجایی اهمیت پیدا می کند، در حقیقت یک نکته مهم در خصوص اسباب کشی، جمع آوری مناسب و برنامه ریزی شده وسایل و لوازم ارزشمند به شمار می آید. این لوازم مهم میتواند زیر مجموعه این دو دسته فایل باشند : لوازم و وسایل گرانبها و قیمتی مانند مدارک حقیقی و لوازم شخصی گران، مدارک حقوق و یا سرمایه شرکت یا سازمان که هر کدام آنها به دسته بندی جدا و زیر مجموعه های دیگر خودشان تقسیم بندی میشوند و ما باید در حفظ و بسته بندی و جابجایی آنها دقت بخرج دهیم تا سالم و بدون آسیب دیدگی و یا حتی مفقود شدن به مقصد رسیده و در جای امن جایگذاری شوند.

از جمله این لوازم میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

  • مدارک شخصی شامل شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی، مالی، سند املاک، پاسپورت و …
  • مدارک سازمانی مانند برخی از پرونده های مهم و اسناد مالی حائز اهمیت در هر زمینه ای و …
  • پول نقد، طلا، سکه و جواهرات قیمتی، ارز و کلیه مواردی که جزو پس انداز فیزیکی خانواده هستند.
  • بعضی از اشیاء قیمتی و با ارزش که یا قدیمی هستند و یا یادگاری و نفیس محسوب میشوند مانند تابلو، فرشش های نفیس و …
  • دیگر وسایل شکستنی و حائز اهمیت که از لحاظ فیزیکی حساس به شمار می آیند.

به خاطر داشته باشید که در موارد ذکر شده و به خصوص ۳ مورد اولی، ترجیح بر این است که شخص خودتان امر بسته بندی و حتی جابجایی را انجام دهد. یعنی در حقیقت خودتان آنها را دسته بندی و بسته بندی کرده و با ماشین شخصی خود آنها را به مکان جدید اسباب کشی نمایید تا هیچ گونه مشکلی برایتان پیش نیاید.

محافظت از لوازم با ارزش در باربری
محافظت از لوازم با ارزش در باربری

این در حالی است که بسیاری از وسایل با ارزش و قیمتی خانه را به شرکت باربری پاسارگاد بسپارید و آنها امر جابجایی را در قبال این وسایل انجام دهند. در شرایط کنونی تمامی پرسنل اتوبار پاسارگاد (باربری شمال تهران، باربری شرق تهران) به این نکته واقف هستند که آسیب دیدگی و یا حتی گم شدن وسایل گران قیمت خانه، اداره و یا دیگر مکان ها میتواند چه مشکلاتی را به وجود بیاورد و نهایت توجه و دقت خود را حین کار به ارائه بهترین سرویس دهی در تمامی زمینه ها منعطف میکنند و از این جهت کوچکترین مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. همینطور نکته ای که وجود دارد اینجاست که اتوبار پاسارگاد تحت عنوان باربری شمال تهران و باربری شرق تهران تمامی وسایل و لوازم مورد نظر و حائز اهمیت شما را حین اسباب کشی بیمه میکند و همین امر میتواند خیال مشتریانش را راحت کند، پس نیازی به نگرانی در ارتباط با لوازم ارزشمند و قیمتی و یا حتی شکستنی نمی باشد.

خبر خوب اینجاست که با توجه به رعایت تمامی اصول و قواعد اسباب کشی توسط مشتریان و همچنین اپراتور های باربری پاسارگاد هیچ گونه خطر و یا مشکلی لوازم با ارزش، قیمتی و شکستنی شما را تحدید نمی کند و به سادگی میتوان آنها را بسته بندی و به محل جدید منتقل کرد، ولی بهتر است که پیش از شروع کار به موارد زیر توجه لازم را داشته باشیم:

  • در خصوص بارنامه و بیمه نامه باربری حتما از آن شرکت باربری سوال کنیم
  • از شیوه بسته بندی کارکنان باربری مورد نظر اطمینان حاصل کنیم
  • لوازم شکستنی و حائز اهمیت را جداگانه بسته بندی و منتقل کنید و …

در انتهای بحث ذکر این نکته الزامیست که شما عزیزان میتوانید تمامی مراحل اسباب کشی خود را به اتوبار پاسارگاد که در مناطق شرق و شمال تهران مشغول به فعالیت میباشد، بسپارید و به سادگی و با آسودگی خاطر امر اسباب کشی را پشت سر بگذارید. امیدوارم از مطالب این مقاله که با صداقت و بدور از هر گونه شعار و تبلیغات برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان تهیه شده بود، نهایت استفاده رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.