۶ نکته به منظور اسباب کشی هرچه آسان تر (اتوبار پاسارگاد، شرق تهران، تهرانپارس)

محافظت از لوازم با ارزش در باربری
محافظت از لوازم با ارزش در باربری
سپتامبر 21, 2019
باربری شرق تهران

۶ نکته به منظور اسباب کشی هرچه آسان تر (اتوبار پاسارگاد، شرق تهران، تهرانپارس)

برای اسباب کشی آسان باید چه نکاتی را مد نظر داشت؟

باربری پاسارگاد در محدوده شرق و شمال تهران، چه سرویس هایی ارائه می دهد؟

در منطقه تهران پارس، چرا باید امر اسباب کشی رو به اتوبار پاسارگاد سپرد؟

باربری پاسارگاد ( باربری شرق تهران , منطقه تهرانپارس ) 

در ابتدا باید عنوان کرد که باربری پاسارگاد که در مناطق شمال و همین طور شرق تهران فعالیت گسترده ای داشته و دارد، حمل اثاثیه و اسباب و لوازم منزل شما بزرگواران رو با اپراتور های مجرب، با تجربه و با اخلاق که به صورت کامل به فوت و فن امر اسباب کشی منازل آشنا و مسلط می باشند، بدون هیچ مشکلی انجام خواهد داد.

 در ادامه به این نکته توجه داشته باشید که شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل تحت عنوان اتوبار پاسارگاد ( باربری شرق تهران , منطقه تهرانپارس ) به منظور افزایش گستره محدوده های تحت پوشش خود، در تهران و این بار در مناطق شمال و شرق تهران شعبه خود را فعال کرده است و در حقیقت به هم شهریان گرامی در این مناطق( شمال و شرق تهران ) نیز خدمات و سرویس های مخصوص اسباب کشی منازل را، به شکل شبانه روزی ارائه خواهد داد.

در همین راستا به این امر توجه داشته باشید که باربری پاسارگاد (باربری شرق تهران, منطقه تهران پارس) به منظور جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود در شرق و همین طور شمال تهران بزرگ، سرویس ها و خدمات گسترده تری به علاوه قیمت مقرون به صرفه و بسیار مناسب به مشتریان ارائه می کند.

۶ نکته در خصوص اسباب کشی آسان

حال می رسیم به توضیحاتی چند در خصوص اون ۶ نکته ای که همان ابتدا قولش رو به شما عزیزان داده بودیم، بنابراین ادامه این مطلب رو به هیچ عنوان از دست ندهید.

در نظر داشته باشید که امر اسباب کشی و جابجایی لوازم و اسباب خانه از مواردی است که معمولا برای افرادی که مستجر هستند، به صورت سالیانه یک یا دو بار اتفاق می افتد و امری اجتناب ناپذیر می باشد و از این رو این امر می تواند بسیار آزار دهنده و خسته کننده باشد و همین طور باید گفت که می تواند آنقدر ها هم سخت نباشد، اما چطوری؟

وقتی شما چند نکته که بعضی هاشون هم بسیار ساده و پیش پا افتاده هستند و معمولا هیچ کس توجهی به آن ها نمی کند، را به صورت تمام و کمال در نظر داشته باشید و رعایت نمایید این امر برای شما به هیچ عنوان سخت و عذاب آور نخواهد بود. در ادامه به ذکر این نکات خواهیم پرداخت پس با اتوبار پاسارگاد همراه باشید.

  1. سازماندهی مناسب زمان : در ارتباط با این موضوع به شما عزیزان پیشنهاد می شود که یک لیست برای خود تهیه نمایید و تمامی اموری که باید در خصوص با امر اسباب کشی انجام دهید را به صورت دقیق در آن یادداشت کنید و یک به یک و طبق برنامه همه آن ها را انجام دهید و سعی کنید طبق برنامه پیش برید.
  2. دید کلی از امور اسباب کشی در ذهن خود داشته باشید : در واقع بدانید که به منظور این که از مکان A به چه صورتی به مکان B خواهید رسید و تحت چه شرایط و زمانی باید این کار را انجام دهید. همیشه در خاطرتان داشته باشید که تجربه در امور مربوط به اسباب کشی حرف اول رو می زند و باید از افراد با تجربه افراد خود نیز کمک بگیرید. در امور اسباب کشی وسایل، جهیزیه و حمل بار حتما از باربری پاسارگاد کمک بگیرید تا جابجایی و تمامی موارد دیگر به بهترین نحو خود صورت پذیرد.
  3. کار مربوط به اسباب کشی را کم (راحت) و یا خیلی زیاد (بسیار سخت) نپندارید : در حقیقت یعنی این که یک دید کلی نسبت به حجم وسایل و مواردی که قصد جابجایی آن ها را دارید داشته باشید و سعی کنید این کار رو پیش از اسباب کشی انجام دهید. در حقیقت این براورد امکان دارد در خصوص مواردی همچون زمان، مکان، حجم کار و … باشد و یا اینکه این براورد مربوط به مسائل و ابعاد مالی اسباب کشی باشد و یا همین طور در خصوص با مهم ترین بخش کار یعنی بسته بندی مناسب اجناس باشد، به هر روی باید پیش از روز اسباب کشی و به منظور جابجایی آسان تر به این موارد به صورت کامل فکر کرده باشید و برای آن برنامه داشته باشید تا کار برای شما در روز حمل بار و یا روز های آتی مشکل نشود. در راستای این برنامه ریزی که گفته شد در نظر داشته باشید که به چه تعداد کارتن، جعبه و یا بسته های اسباب کشی نیاز پیدا خواهید کرد و ابعاد آن ها باید چقدر باشد و … در این راستا حتما باید باربری پاسارگاد رو در جریان امور خود قرار داده و از آن ها کمک بگیرید، چرا که متخصص ترین تیم در منطقه تهرانپارس در خدمت شما عزیزان خواهند بود و شما عزیزان می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سرویس ها و خدمات آن ها نهایت استفاده رو ببرید.
  4. انتخاب کردن وسیله نقلیه مناسب جهت اسباب کشی : در حقیقت باید گفت که چنانچه شما عزیزان در حال نقل مکان در فاصله اندک می باشید، مطمئنا با شرایط بهتر زمانی قادر خواهید بود که وسیله جابجایی رو رزرو نمایید. در خاطر داشته باشید که به منظور جابجایی اثاثیه تعداد کامیون ها و وسایل نقلیه دیگر رو بسنجید و برای آن برنامه داشته باشید. در این خصوص می توانید با افراد با تجربه و یا از اتوبار پاسارگاد مشورت دریافت کنید.
  5. انتخاب اقلام بسته بندی مناسب از جهت جنس، سایز، اندازه و تعداد : انتخاب کردن مواردی که در عنوان این بخش گفته شد نیز مانند موارد دیگر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید شما عزیزان به اساس لوازم و اثاثیه ای که قصد جابجایی آن ها را دارید، این موارد را تخمین زده و انتخاب نمایید، در نظر داشته باشید که در این مورد هم نیز می توانید روی باربری پاسارگاد در مناطق شمال و شرق تهران و بخصوص محدوده تهران پارس، حساب کنید. با رعایت این موارد احتمال آسیب پذیری وسایل شما به حداقل می رسد و مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.
  6. سازماندهی مناسب وسایل در وسیله نقلیه (چیدمان) : این مورد را با یک مثال برای شما عزیزان عرض می کنید؛ توجه داشته باشید که سرویس مبلمان چوبی خود را در کنار وسایل نوک تیز و یا داغ و آتش زا قرار دهید و در بین آن ها حتما باید از ضربه گیر های مخصوص امور جابجایی استفاده نمایید.

در انتها باید گفت که با رعایت کردن موارد فوق، شانس شما به منظور اسباب کشی هرچه آسان تر بالا تر خواهد رفت و می توانید که در شرایط بهترین امر اسباب کشی و جایجایی اثاثیه رو انجام دهید و به شما توصیه می کنیم که حتما از باربری پاسارگاد نیز در این زمینه کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.